BĄDŹ BLIŻEJ.

SIEBIE I NATURY.

Kalendarz do życia w rytmie natury można nabyć w pakiecie z polską publikacją zachodniego bestsellera „Moc Rytuałów”.
Czy może być jeszcze lepiej? MOŻE!

Wejdź na drogę naturalnego dobrostanu i otrzymaj obie publikacje GRATIS.

Selfcare is easy

Obiecujesz sobie, że zgłębisz kiedyś tajniki naturalnego dbania o swoje zdrowie, urodę, emocje. Chcesz prowadzić naturalny, zdrowy dom, unikać nadmiernej chemii i toksyn. Chcesz żyć bliżej natury.

A gdyby tak 2022 r. przeżyć pod znakiem NATURALNEGO DOBROSTANU? Chodź – wszystko zaczyna się od pierwszego kroku, od pierwszej kropli.

WITAJCIE,

Z tej strony Ela Świętek. Na co dzień zarządzam z zespołem platformą naturalnabogini.pl oraz tworzę dla Was Kalendarz do życia w rytmie natury.

Poza platformą edukuję nt. aromaterapii, opiekuje się osobami, które pod moimi skrzydłami uczą się pewnie używać olejków eterycznych i innych naturalnych surowców. Dla moich „podopiecznych” tworzę zamkniętą platformę DOBROSTAN, która jest zbiorem receptur i naturalnych sposobów dbania o siebie. Myślę, że przyszedł czas, aby połączyć moją działalność z platformą naturalnabogini.pl. Sądzę, że poza kartami Kalendarza w rytmie natury będzie to dla Was wspaniałe uzupełnienie, aby w jednym miejscu sięgać przez cały rok po naturalne receptury.

Jak wiecie platforma naturalnabogini.pl tworzona jest przez społeczność twórców i terapeutów. Można tutaj założyć konto i ogłaszać się w ramach 3 różnych działów: PRODUKTY / WYDARZENIA / BAZA OSÓB I MIEJSC.

Teraz pod platformę podpinam także dział DOBROSTAN, z moją opieką i zasobami. Jeśli zdecydujecie się na zgłębianie tajników aromaterapii, olejków eterycznych, olejów, pod moimi skrzydłami otrzymujecie dostęp do zamkniętej części, z moim wsparciem, recepturami itp.

DZIAŁ DOBROSTAN – CO TUTAJ ZNAJDZIESZ?

Właściwości i działanie olejków eterycznych. Bezpieczeństwo użycia, przechowywanie, sposoby stosowania.

Naturalna domowa apteczka – olejki eteryczne na infekcje, sytuacje bólowe i inne typowe potrzeby zdrowotne. 

Olejki eteryczne w kontekście emocji, radzenia sobie ze stresem, relaksu, wyciszenia lub podniesienia energii.

Olejki eteryczne w praktyce jogi i medytacji.

Naturalne domowe kosmetyki do pielęgnacji ciała, twarzy, włosów. 

Właściwości i sposoby używania w celach kosmetycznych i zdrowotnych olejów roślinnych, maseł, wosków.

Olejki eteryczne pomocne w środowisku pracy lub w nauce, przy ćwiczeniach i wysiłku fizycznym.

Naturalne ekośrodki czystości do kuchni, łazienki, pokoju, itp.. 

Tworzenie naturalnych perfum i tajniki tworzenia kompozycji zapachowych.

Dbanie o siebie w rytmie natury – sezonowe rytuały.

JAK DOŁĄCZYĆ?

Pracuję jako adwokat wellnes firmy doTERRA. Słyszałaś o niej? Jeśli nie… myślę, że prędzej czy później usłyszysz. Jest to jedna z najlepszych firm na świecie, jeśli chodzi o olejki eteryczne najwyższej jakości. Nie dałam jej szansy 3 lata temu, ale po zbadaniu rynku aromaterapii wróciłam pokornie do tych olejkowych mercedesów. Nie sądziłam, że może istnieć na świecie firma z tak etycznym podejściem do pozyskiwania surowców, do pracy innych ludzi, z misją dostarczania rodzinom na całym świecie terapeutycznej mocy roślin.

Wierzę w etyczny świat, w zrównoważony rozwój, w ochronę zasobów. W świat, w którym troszczymy się o planetę i o siebie nawzajem. Z tych wartości powołałam do życia platformę naturalnabogini.pl. Dlatego też cieszę się, że niejako łączę platformę z misją działania firmy doTERRA.

Olejki eteryczne są dla mnie brakującym elementem wellnesowej układanki. Wspierają na poziomie ciała, umysłu i duszy. Wspierają zdrowie fizyczne i uzdrawianie emocjonalne. Łączę swoją wiedzę z zakresu wschodnich systemów holistycznego podejścia (medycyny chińskiej i ajurwedy) z wiedzą o aromaterapii. Jestem absolwentką kursów Instytutu Tisseranda, Lise Anderen, Karen Gilbert, Ani Bober.

Musisz wiedzieć, że świat aromaterapii i olejków eterycznych nie ma jednolitych standardów stosowania. Czasem wręcz natkniesz się na wątpliwe dla Twojego zdrowia zalecenia. Nie musisz jednak sama przedzierać się przez ten gąszcz informacji. Możesz mieć swojego opiekuna, który poprowadzi Cię za rękę na każdym etapie użytkowania. Jeśli bowiem zaczynasz swoją drogę do naturalnego dobrostanu z olejkami doTERRA razem z założeniem konta dostajesz w pakiecie „opiekę” i cieszę się, że jest to urządzone w takim systemie, gdzie można się razem wspierać. Jeśli tylko będziesz chciała dołączyć pod moje skrzydła jako opiekuna – zapraszam. 

W doTERRA zaczynasz tą przygodę zakładając swoje konto i kupując pojedyncze olejki (z opłatą roczną) lub pakiet rejestracyjny (bez opłaty rocznej). Poniżej znajdziesz informacje o opcjach i instrukcję działania. W razie pytań – pisz śmiało. Jestem tutaj, aby Cię wspierać. Możesz także zaglądnąć na www.plannadobrostan.pl praz na mój prywatny IG @plan_na_dobrostan gdzie dzielę się opowieściami o olejkach – przeglądnij zapisane stories, jeśli potrzebujesz więcej informacji.

DOŁĄCZ

KUPUJĘ TYLKO KALENDARZ / PAKIET

Jeśli na razie nie jesteś zainteresowana dołączeniem do platformy DOBROSTAN i planujesz tylko zakup kalendarza lub  pakietu z publikacją – przejdź do strony zakupowej.