Zaznacz stronę

CO ROKU

z okazji wydania kalendarza wybranie twócy obecni na platformie naturalnabogini.pl przygotowują rzeczy projektowane specjalnie na tą okazję. Zobaczcie kogo zaprosiliśmy w tym roku i co na Was czeka.

Ręcznie wykonana bransoletka z mosiądzu.

Model: MOON

Księżyc,  władca naszych emocji, wewnętrznego świata … Jego fazy wyznaczają harmonijny rytm działania i odpoczynku. Wzór delikatny, subtelny, a jednak silny, piękny i „magiczny”. Model ten powstał we współpracy z portalem naturalnabogini.pl. Wzór jest inspirowany logiem Kalendarza do życia w rytmie natury na 2022.

Bransoletka wykonana z mosiądzu, ręcznie. Wielkość bransoletki jest uniwersalna, dopasowuje się poprzez zaciśnięcie na nadgarstku.

Pakowana w ozdobne, białe pudełko, z logiem. Wymiary bransoletki: długość 16 cm / szerokość 1 cm. Bransoletka po brzegi wypełniona radością tworzenia i dobrą energią

ANNA ZAPART / CASTONI

Lubię projektować, lubię tworzyć, lubię działać.
Lubię dostrzegać „magię”.
Lubię stare i nowe, emocje, duszę, spokój, radość, harmonie, równowagę.
Natura, tam odpoczywam, stamtąd czerpię energię. Las, najlepsze, miejsce na świecie.

Moją największą miłością jest moda.  Z zawodu jestem projektantem odzieży, zawsze fascynował mnie człowiek, jego psychika i to jak wyraża się poprzez strój. Biżuteria pojawiła się trochę przypadkiem i to tak naprawdę dopiero początek mojej drogi …

O MARCE

CASTONI to marka zainspirowania podróżami. Poznawanie, odkrywanie,  doświadczanie … poczucie wolności.
Z miłości do natury, sztuki, designu, projektuje swoje wzory, aby w końcowej fazie zmaterializować to moimi rękoma i obdarzyć, podzielić się moją energią i radością  z innymi.

CASTONI to bransoletki wykonywane z mosiądzu, ręcznie, w Polsce, w Bielsku-Białej. Tu projektuje, szlifuje, zaczerniam, i zakręcam nadając mojej biżuterii ostateczną formę.

Ręcznie wykonany długopis z orzecha amerykańskiego.

ORZECH uczy nas jak najlepiej wykorzystać naszą inteligencję. To siła oddechu, teleportacji, podróży astralnych i inspiracji. Symbol zaufania i mądrości.

 

IWONA BIELA – ZAMOJSKA / Nature Core

 

Cześć, jestem Iwona- dziewczyna z niewielkiej miejscowości znajdującej się w sercu Bieszczadzkich lasów, która tworzy obecnie na Podlasiu. Z wykształcenia leśnik, z zamiłowania entomolog, samouk tokarstwa, rzeźby i obróbki drewna. Prywatnie żona, mama, miłośniczka magii i właścicielka niezwykłej sowy.

O MARCE:

Marka NatureCore powstała z potrzeby pokazania, że drewno to materiał z duszą, historią i niezwykłą mocą. Z pozornie zwykłego kawałka drewna, staram się wydobywać to co najlepsze i tworzyć niebanalną biżuterię, eleganckie pióra, długopisy i inne leśne artefakty.