Zaznacz stronę

AUTORKA KALENDARZA

 

KONCEPCJA / TEKSTY / UKŁAD / MANDALE

Elżbieta Świętek – założycielka i redaktor naczelna platformy www.naturalnabogini.pl. Autorka dziennika wellness pn. Plan na dobrostan i corocznego Kalendarza do życia zgodnie z rytmem natury.

Odkąd pamięta – miłośniczka naturalnych sposobów dbania o zdrowie. Z zamiłowania do tematu – absolwentka kursów z zakresu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, Ajurwedy, masażu, aromaterapii. W ostatnich latach całkowicie oddana tematyce wellness, edukuje w zakresie użycia olejków eterycznych w osiąganiu dobrostanu fizycznego i emocjonalnego. Nosi w sobie potrzebę tworzenia pożytecznych inicjatyw i przestrzeni łączących ludzi (tak jak platforma naturalnabogini.pl). 

Kocha tak samo dziki las jak i stare kamienice. Oaza spokoju – ciśnienie skacze jej tylko powyżej 5000 m n.p.m. (sprawdzone). Gra na fortepianie. Wyznaje wyższość szarlotki nad sernikiem.

Więcej tutaj:
www.plannadobrostan.pl
INSTAGRAM @plan_na_dobrostan

 

WSPÓŁPRACA

OPRAWA GRAFICZNA

SKŁAD / OPRAWA GRAFICZNA / ILUSTRACJE / OKŁADKA:

Maria Kopeć – zawodowo i z zamiłowania grafik komputerowy. Podchodzącą do designu bez ograniczeń kategorii druk/web. Miłośniczka motywów roślinnych i ilustracji. Niepoprawna kociara. Entuzjastka wycieczek rowerowych. Traktująca jogę jako możliwość lepszego samopoznania.

Właścicielka sklepu internetowego www.mkdprojekty.com/plakaty  z autorskimi grafikami. Autorka oprawy graficznej publikacji portalu naturalnabogini.pl: dziennika Plan na dobrostan i Kalendarz do życia zgodnie z rytmem natury od 2020, a także grafik i materiałów reklamowych platformy.

Więcej tutaj:
www.mkdprojekty.com
instagram: maria.kopec
instagram: plakatydodomu

PRACE REDAKTORSKIE / KOREKTA

 

 

Iga Kruk-Żurawska – pracuje jako nauczycielka jogi i redaktorka, skończyła Wiedzę o Teatrze w warszawskiej Akademii Teatralnej. Mieszka w Warszawie, z mężem i trzema kotami – ale choć uwielbia to miasto, z wielką przyjemnością ucieka z niego w Tatry, do Portugalii albo na jeden z licznych jogowych wyjazdów, które organizuje. Jej największe przyjemności to wegetariańskie jedzenie, czarna kawa, dobre książki i długie spacery.